Sosyal Medya Yönetimi & Grafik Tasarım

3 ülkede toplam 124 sosyal medya hesabını yöneten Bodrum'un en kapsamlı dijital reklam ajansı Art Atölye Medya'ya siz de markanızın "Dijital Vitrini" olan sosyal medya hesaplarınızı emanet edin.

Neler Yapıyoruz?

Hello World!

STRATEJİ

Firmanız için rekabet analizi yaparak, etkileşim için en doğru hashtagleri ve en uygun paylaşım saatini tespit ederek ayrıca en uygun görselleri üreterek, organik erişime ulaşmanız için strateji geliştiriyor ve uyguluyoruz

HESAP YÖNETİMİ

Arama motoru optimizasyonu ,Sosyal medya hesap kurulumu ,Hesapların güvenliğinin sağlanması ,Moderasyon ,Analiz raporlama ,İçerik üretimi

GRAFİK TASARIM

Alanında akademik kariyere sahip, yüksek tecrübeli ve yaratıcılığı konusunda üstün yetenekli Grafik Tasarımcılarımız, hizmet verdiğimiz firmalarımızın ihtiyaç duyabileceği tüm çalışmaları hizmet olarak sağlamaktadır.

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Firmaniza ait hizmetlerin, ürünlerin ve mimari alanların fotoğraf çekimlerini, konsept, kalite ve modaya uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Bu fotoğrafların gerek sosyal medya paylaşımı, gerekse dijital ve basılı mecralarda kullanılması üzere hazırlıyoruz.

REKLAM YÖNETİMİ

Arama motorları ve sosyal medya mecralarında, doğrudan hedef kitleye ulaşabilen reklam stratejilerimiz ile müşterilerimizin kârlılığını artırıyoruz. Reklamların bütçelenmesi, yayınlanması, takibi ve raporlanması.

VİDEO ÇEKİMİ

En iddialı olduğumuz konulardan biri olan "video çekimi", ürün, hizmet ve konsept odaklı sosyal medya paylaşımı amaçlı içerik üretimi ya da Profesyonel reklam filmi gibi her dalda verdiğimiz profesyonel hizmetimizdir.

SOSYAL MEDYA HESABIMIZI NEDEN PROFESYONELE EMANET ETMELİYİZ?

Sosyal medya hesaplarınız başlıca 2 sebepten dolayı profesyonel olarak yönetilmelidir. 1- Profesyonel yönetilen bir sosyal medya mecrası, size organik etkileşim ve ondan kaynaklı potansiyel müşteriye ulaşmak amaçlı kullanılır. 2- Hali hazırda mevcut müşterilerinizin ya da sosyal medya dışından (referans vb) araçlarla size ulaşmış müşterilerinizin, hakkınızda araştırma yaparken, profesyonel yönetilen sosyal medya hesapları ile karşılaştığında, işinize her alanda ciddiyetle yaklaştığınızı göstermenizi sağlar

İLETİŞİME GEÇİN

Lütfen bunu doldurun, en kısa sürede size geri dönüş yapacağız!

TOP